دارالترجمه رسمی پارسیس

دارالترجمه رسمی پارسیس با خدمات آنلاین ترجمه تخصصی زبان های انگلیسی ,چینی؛دانمارکی؛عربی؛ترکی و غیره

دارالترجمه رسمی پارسیس

دارالترجمه رسمی پارسیس با خدمات آنلاین ترجمه تخصصی زبان های انگلیسی ,چینی؛دانمارکی؛عربی؛ترکی و غیره

دارالترجمه رسمی پارسیس
دارالترجمه رسمی پارسیس جهت رفاه حال هموطنان عزیز و حذف سفرهای درون شهری و پذیرش ترجمه از سراسر جهان و انجام آن در حداقل زمان ممکن و با بهترین کیفیت و کمترین هزینه اقدام به برآورد قیمت بصورت اینترنتی و ارائه نمونه ترجمه قبل از دریافت هر گونه وجهی از سوی مشتری نموده است.
سایت اصلی دارالترجمه رسمی
https://parsistrans.com

۲ مطلب در فروردين ۱۳۹۹ ثبت شده است

يكشنبه, ۱۰ فروردين ۱۳۹۹، ۰۶:۰۶ ب.ظ

ترجمه تخصصی پایان نامه

پایان نامه به عنوان یک رساله و موضع جامع تحقیقاتی برای دانشجویانی است که میخواهند ایده ها و اهداف خود را با توجه به نیاز مخاطبین خود منتشر کنند ترجمه پایان نامه توسط دارالترجمه پارسیس با توجه به احساس نیاز این مخاطبین میتواند به روشنی دانشجویان عزیز را راهنمایی کند .

ترجمه چکیده پایان نامه

در پایان نامه های دانشجویی برای ارائه خدمات ترجمه پایان نامه بخشی وجود دارد که از آن با نام چکیده و یا abstract  نام برده خواهد شد .

لذا ترجمه چکیده پایان نامه زمانی مهم است که دانشجویان بخواهند خلاصه از مقالات ژورنال و یا تخصصی را مطالعه کرده و بر اساس آن موضوع تحقیقات جامع و رساله خود را تدوین نمایند .

چکیده و یا بانه ای یک مقاله موضوع تخصصی و دامنه کاری تحقیقاتی را مشخص میکند زیر شامل نکاتی جامع از موضوع تحقیقاتی که که دانشجویان ماه ها و یا سالها بر روی ان کار کرده اند .

ترجمه تخصصی پایان نامه

ترجمه پایان نامه به انگلیسی

برخی پایان نامه های تخصصی که در مقاطع کارشناسی ارشد و دکترا بوده جهت انتشار به مجلات ژورنال و یا سایت های انتشار مقاله نیاز به ترجمه تخصصی به انگلیسی داشته تا بتواند با توجه به موضوعات تخصصی و استانداردهای لازم برای انتشار مقاله در اختیار مخاطبین هدف قرار گیرند .

ترجمه پایان نامه و یا ترجمه رساله از جمله موضوعات تخصصی است که شبیه روند خدمات تخصصی ترجمه کتاب بوده که در تیم دارالترجمه رسمی پارسیس قابل انجام است .

قیمت ترجمه تخصصی پایان نامه

پایان نامه های دانشجویی با توجه به موضوعات تخصصی و میزان حجم مطالب به دلیل ماهیت ترجمه های تخصصی دارای قیمت های مختلفی بوده که معمولا بر اساس میزان کلمه و موضوع تخصصی قیمت گذاری خواهد شد

ترجمه حرفه ای مقالات و رساله های تحقیقاتی تنها توسط مترجم تخصصی قابل انجام است اگر نیاز به ترجمه حرفه ای دارید ما با استفاده از تیم تخصصی مترجمین که در زمینه خاص شما تدریس و یا تحصیل می کنند میتوانیم موضوعات شما را به دقت کامل و کیفیت کامل انجام دهیم

نکات مهم در ترجمه پایان نامه

برخی از دانشجویان و محققان برای انتشار مقالات و یا کتاب در سایت های معتبر و مجلات ژورنال نیاز به ترجمه تخصصی پایان نامه به انگلیسی دارند که بتوانند با توجه به استانداردهای لازم اقدام به انتشار کنند لازم به ذکر است اصولا مقالاتی مورد انتشار قرار میگیرند که از لحاظ علمی دارای اعتبار بسیار بالا باشند .

ترجمه تخصصی پایان نامه در چه رشته های انجام می شود

ما در دارالترجمه رسمی پاریس تمامی رشته های تخصصی دانشگاهی را تحت پوشش قرار می دهیم  برای اطلاع از لیست کامل در ترجمه ها تخصص رشته های مختلف میتوانید بر روی لینک زیر کلیک کنید

ترجمه تخصصی پایان نامه

خدمات ترجمه پایان نامه در بیش از 60 زبان زنده دنیا توسط تیم پارسیس انجام خواهد شد این زبان ها منظور زبان های شاخص و زنده دنیا است از جمله

  • ترجمه پایان نامه انگلیسی
  • ترجمه پایان نامه آلمانی
  • ترجمه پایان نامه عربی
  • ترجمه پایان نامه سایر زبان ها

پایان نامه خوب نوعی از تحقیقات جامع محققینی است که در مورد موضوع تخصصی کاملا دقیق و واضح و روشن به مخاطبین خود بیان می شود

محققین باید پایان نامه های خود را با استدلال کامل بیان کنند در هنگام نگارش پایان نامه باید اهداف  و تحقیقات کاملا مشخص شود .

۱ نظر موافقین ۰ مخالفین ۰ ۱۰ فروردين ۹۹ ، ۱۸:۰۶
عبدالزهرا غبیشاوی
شنبه, ۲ فروردين ۱۳۹۹، ۱۲:۴۷ ب.ظ

سایت های دانلود زیرنویس فارسی

دانلود زیرنویس

آشنایی با 5 سایت معتبر دانلود زیرنویس در ایران

امروزه اهمیت تماشای فیلم و سریال به زبان فارسی و مادری انکار ناپذیر است لذا در ایران برخی سایت ها در قالب یک تیم جداگانه از مترجمین فیلم و سریال در صدد هستند تا خدمات جالبی را تحت عنوان دانلود زیرنویس در سایت های مرجع خود ارائه دهند .

لازم به ذکر است امروزه سایت های دانلود فیلم و سریال نیز از اهمیت فوق العاده ای در بین مخاطبین برخوردار هستند لذا تمامی محتواهای ارائه شده در قالب زیرنویس تنها توسط مترجمین با تجربه انجام خواهد شد .

اگر مالک یک سایت دانلود فیلم هستید و میخواهید زیرنویس های معتبری را برای فیلم ها خود دریافت نمایید و یا اگر یک سایت دانلود زیرنویس دارید مترجمین ما هم کار دوبله انجام می دهند و هم کار ترجمه زیرنویس لذا برای درخواست خدمات ویژه و تخصصی برای ترجمه زیرنویس به زبان مادری بر روی لینک زیر کلیک کنید

ترجمه زیرنویس برای فیلم و سریال

واقعیت های مهم در دانلود زیرنویس

زیرنویس ها تنها مختص افراد کم شنوا و یا ناشنوا نیستند زیر نویس ها به شما کمک میکنند تا با زبان های جدید در فیلم های خارجی آشن شوید اگر در حال تماشای فیلم و سریال هستید و نمیتوانید زبان اصلی آن را متوجه شوید بهترین امکان دانلود زیرنویس برای فیلم و سریال مورد نظر شما است .

خوشبختانه وب سایت های زیادی در ایران فعالیت میکنند که خدمات ترجمه زیرنویس را ارائه می دهند ما در اینجا به معرفی 5 سایت معتبر ایرانی در دانلود زیرنویس فیلم و سریال خواهیم پرداخت .

بهترین سایت های دانلود زیر نویس در ایران

ما قصد داریم در این مطلب برای اولین بار سایت های معتبر برای دانلود زیرنویس فیلم ها و سریال های خارجی را به شما معرفی کنیم لامز به ذکر است ما قبلا در  مورد این خدمات در این بخش ترجمه زیرنویس توضیحات کاملی را از نحوه ترجمه ارائه داده ایم اما لازم است بدانید مترجمینی که اقدام به ترجمه فیلم به همراه زیرنوس میکنند با استفاده از کارشناسنا در این امر توسط نرم افزار های هماهنگ سازی زیرنویس فایل های خود را میتوانند در این سایت ها منتشر نمایند .

دانلود زیرنویس از سایت  SUBF2M

این سایت ایرانی یکی از سایت های معتبر در درج زیرنویس فارسی در بسیاری از فیلم های روز دنیا است سایت مذکور دارای دیتابیس عظیمی از فایل های زیرنویس شده در قالب فایل فشرده zip  بوده که هر فایلی که آپلود می شود حجم بسیار پایینی دارد .

این سایت با دارا بودن بخش به عنوان Popular subtitles هر روز برخی فیلم ها را بررسی و با قراردادن شناسنامه فیلم در بخش زیرنویس ها اقدام به ارائه خدمات به مخاطبین خواهد کرد .

لازم به ذکر است در حال حاضر تنها در بیش از سه زبان این زیرنویس ها ترجمه می شود از جمله زبان انگلیسی , زبان اندونزیایی و زبان فارسی و عربی

در هنگام کلیک بر روی هر شناسنامه فیلم شما میتوانید بخشی از جزئیات این زیرنویس را مشاهده نمایید لازم به ذکر است جزئیات زیرنویس ها هر کدام شامل موارد ذیل خواهد بود

  • نوع صدا: بی صدا
  • قطعات خارجی: خیر
  • فریمر: 23.976
  • پرونده ها: 1 (31،058 بایت)
  • نوع تولید: شخصی
  • نوع انتشار: وب

لازم  به ذکر است در این بخش امکانی به عنوان پیش نمایش زیرنویس ها ارائه شده که به صورت خلاصه نوع زمان بندی دقیق ترجمه را نشان خواهد داد .

دانلود زیرنویس از سایت جهان زیرنوس

به گفته سایت جهان زیرنویس  با سابقه 7 ساله در درج زیرنویس و استفاده از حدود 14 هزار عنوان فیلم بروز در جهان و حدود 75 هزار بخش از زیرنوس به عنوان یکی از سایت های معتبر در دانلود زیرنویس فارسی فیلم های خارجی معرفی میکند

اما نحوه استفاده از سایت جهان زیرنویس بسیار ساده است , این سایت با استفاده از محیط کاربر پسند خود هر روزه داغ ترین فیلم ها , آخرین سریال ها و آخرین فیلم های برتر روز جهان را به عنوان شناسنامه جزئی و زیرنویس درج میکند .

لازم به ذکر است تمامی این شناسنامه ها دارای بینک از سایت IMDB  بوده لذا همه فایل های زیر نویس در قالب فایل فشرده ZIP  بوده که مخاطبین عزیز قادر هستند این فایل ها را استخراج و فایل زیرنویس فیلم را که معمولا با پسوند SRT  میباشد در نرم افزار نمایش فیلم چون KM player  وارد نمایند .

دانلود زیرنویس از سایت  ایران زیرنویس

این سایت نیز یکی از سایت های مرجع دانلود زیرنوس فارسی و هماهنگ شده برای فیلم و سریال های روز دنیا است با این تفاوت که در این سایت بخشی وجود دارد به عنوان دانلود فیلم که برخی فیلم ها نیز در سرور دانلود این سایت آپلود شده و در دسترس قرار میگیرند لذا در کنار معرفی هر بخش به عنوان توضیحات فیلم , شناسنامه فیلم و سال انتشار تمامی زیرنویس ها به صورت زبان فارسی درج می شود تا مخاطبین بتواند به صورت جداگانه اقدام به دانلود زیرنویس نمایند .

سایت ایران زیرنویس خدمات ارائه شده در سایت خود را در چند دسته بندی مختلف از جمله دانلود زیرنویس انیمیشن , دانلود زیرنویس سریال و دانلود زیرنویس فیلم ارئه می دهد .

دانلود زیرنویس با ایسابتایتل

سایت فارسی ای سابتایتل با نام لاتین esubtitle  به عنوان یکی دیگر از سایت عای معتبر دانلود زیرنویس در ایران از سال 1395 کار خود را آغاز کرد .

امروزه سایت ای ساب تایتل یه عنوان مرجع معتبر زیرنویس فارسی شناخته می شود و به عنوان یکی از بزرگترین بانک عظیم در درج زیرنویس و دانلود زیرنویس فیلم و سریال نیز شناخته می گردد .

لامز به ذکر است این سایت توضیحات کاملی را تحت عنوان نحوه استفاده و آموزش دانلود زیرنویس ارائه داده و به سوالات کاربران در خصوص مشکلات پیرامون این امر پاسخ خواهد داد .

همانطور که میدانید فایل های انتشار شده در زیرنویس با پسوند های مختلفی چون SRT  / SMI  و غیره منتشر می شود که این سایت به صورت کلی از پسوند SRT  استفاده میکند .

لازم به ذکر است در صفحه اصلی سایت یک موتور جستجوی پیشرفته برای جستجوی فیلم ها و سریال های روز وجود دارد که میتوانید از جستجو در بین نام و شناسنامه فیلم ها جهت دریافت زیرنویس فارسی اورجینال استفاده نمایید .

لازم به ذکر است این سایت در بخش قیلم ها زیرنویس های مختلفی چون زیرنویس فیلم کره ای , زیرنویس فیلم هندی  و زیرنویس انیمیشن ها بروز جهان را ارائه داده است .

جالب است بدانید مترجمان فیلم و سریال در ترجمه فیلم این سایت ها نیز با نام اختصاصی نام برده شده اند .

دانلود زیرنویس از سایت بلکس ساب

سایت بلکس ساب نیز یکی از سایت های قدیمی در امر دانلود زیرنویس فارسی فیلم و سریال است که مانند سایت هایی که در لیست بالا توضیح دادیم کاملا بروز بوده و هر روز با آپدیت جدیدی از دانلود زیرنویس هماهنگ شده فیلم و سریال های روز جهان به کار خود ادامه می دهد .

لازم به ذکر است سایت دانلود زیرنویس فارسی بلکس ساب با دارا بودن موتور جستجوی قدرتمند قادر است با قابلیت شخصی سازی در زبان های انگلیسی , فرانسوی , روسی , ایتالیایی و غیره زیرنویس های مختلفی را تنها با ذکر عنوان فیلم از بین هزاران زیرنویس درج شده گزینش و پیدا نماید .

این سایت نیز در بخش شناسنامه فیلم ها دارای توضیحات مختصری در مورد داستان فیلم بوده و همچینین در بخش دانلود زیرنویس فیلم و سریال به معرفی توشیحات کیفیت فیلم ها پرداخته تا مخاطب با توجه به نوع کیفیت هر فیلم بتواند این زیرنویس را با دقت و خیال آسوده در قابل فایل فشرده دانلود نماید .

۰ نظر موافقین ۱ مخالفین ۰ ۰۲ فروردين ۹۹ ، ۱۲:۴۷
عبدالزهرا غبیشاوی